ZAJEZDY.NET - Tým

Kdo jsme

MÉNĚ JE NĚKDY VÍCE. MY VÍME CO PRODÁVÁME A GARANTUJEME VÁM SPOKOJENOST.

U nás nenajdete tisíce zájezdů o kterých nic nevíme. Najdete u nás zájezdy renomovaných cestovních kanceláří o kterých víme vše tak ať Vám můžeme nabídnout maximum informací k Vaší spokojené dovolené

Náš tým

Renáta Musilová

Ředitelka a jednatelka společnosti Renáta Musilová

Odjakživa se věnuje cestování, které miluje. Hned po škole pracovala jako vedoucí pobočky CK Vítkovice Tours v Ostravě. Po několika létech se rozhodla pro vlastní dráhu a otevřela cestovní agenturu ve F-M, která se časem stala pobočkou cestovní kanceláře Firo-tour. Srdcovou záležitostí je Sardinie, kterou miluje pro svou přírodu, historii a gastronomii.

Jana Páleničková

Referent portálu pro prodej last moment zájezdůJana Páleničková

Jana k nám přišla s bohatýma zkušenostmi z jiné agentury. Při každém setkání s Janou Vás vždy potěší úsměvem, svou veselou povahou a ochotou najít pro Vás tu nejlepší dovolenou. Specializuje se zejména na pobytové a poznávací zájezdy. Oblíbenou destinací Jany je nádherný Egypt pro své dokonalé služby a zejména krásné moře. 

 
 
 

Tomáš Musil

Referent cestovní kanceláře Tomáš Musil

Miluje dobrodružství a adrenalin. Dokáže vám velmi dobře poradit zejména v oblasti lyžařských zájezdů a některých exotických destinací. Oblíbenou destinací je Thajsko o kterém říká, že je země nekonečných možností.

 

ZÁJEZDY.NET

Ta nejlepší dovolená, jaká může být!
Přečtěte si naše cestopisy

Najdeme Vám dovolenou dle Vašich představ