O nás

Cestování je pro mne celoživotní láskou a zábavou, díky čemuž mám dlouholeté zkušenosti v oblasti cestovního ruchu. Pracovala jsem ve společnosti Vítkovice Tours, kde jsem vyzkoušela práci delegátky, produkt managerky, průvodce, referentky a postupně se vypracovala až na vedoucí pobočky kanceláře v Ostravě. V roce 2000 jsem se rozhodla otevřít vlastní cestovní agenturu FM Net s.r.o. pro prodej zájezdů renomovaných cestovních kanceláří na ulici U staré pošty 52 ve Frýdku-Místku. se specializací na letecké pobytové a exotické zájezdy, poznávací zájezdy a lyžařské zájezdy.

První dva roky byly ve znamení začátků spočívajících v poznávání různých rezervačních systémů a zejména různých školení a služebních cest tak ať poznáme co nejvíce destinací a jednotlivých kapacit. Po dvou letech provozu cestovní agentury, kdy jsme si vyzkoušeli prodej tisíce produktů několika cestovních kanceláří a zjistily problémy a slabiny jednotlivých tour operátorů došlo k důležitému rozhodnutí a to k uzavření úzké spolupráce s cestovní kanceláři FIRO Tour na bázi franchisingovéko konceptu.

Od roku 2003 tak působíme jako pobočka FIRO tour ve Frýdku-Místku a stáváme se silným regionálním hráčem v prodeji zájezdů. Sázíme na slušnost, poctivost a co největší znalost všech FIRO produktů tak ať jsme schopni klientům nabídnout co nejlépe jejich dovolenou.

V roce 2013 se stěhujme na novou adresu o 100 metrů dále U staré pošty 45, kde jsme našli lépe vyhovující prostory pro provoz naší kanceláře a pokračujeme v práci, která nás moc baví. Nabízíme kvalitní pobytové, poznávací a exotické zájezdy do všech koutů světa přes našeho hlavního partnera Cestovní kancelář Firo Tour.

V roce 2020 se stěhujeme do nových vlastních prostor na ulici 8.pěšího pluku, kde Vám rádi při výběru dovolené nabídneme i dobrou kávu nebo pravé italské Proseco. Bohužel do celé sezóny zasahuje pandemie koranaviru a postihuje i významně našeho dlouholetého spolehlivého partnera společnost FiroTour, který nakonec i přes velkou snahu tuto krizi nezvládne a v roce 2021 ukončuje svou činnost. Díky pojištění byl každý klient plnohodnotně odškodněn.

Rok 2022 byl ve znamení vrácení se ke konceptu prodeje zájezdů všech významných Tour Operátorů a zavádění jednotlivých rezervačních systémů. S potěšením můžeme konstatovat návrat k normálnímu cestování a stálé důvěře našich klientů díky čemuž můžeme pokračovat v práci, kterou tak milujeme. 

V novém roce zavádíme nové stránky pro prodej zájezdů a připravujeme další novinky zejména v oblasti VIP péče našim klientům.

A proč s námi?

Vaši dovolenou budu vybírat tak, jako bych jí vybírala pro sebe tak, aby se stalo cestování pro Vás touhou jako pro mne. Budete se pokaždé vracet odpočatí s novými zkušenostmi, poznáním a pocitem, že jste objevili nová krásná místa, kde se o Vás pohádkově starali. 

Renáta Musilová
Majitelka společnosti