ZAJEZDY.NET - Navštivte penzion a pivovar Vraník

Aug 13.

Navštivte penzion a pivovar Vraník

Zajímavosti

Ubytování Zlín nabízí nespočet možností pro výlety v okolí, jakými jsou Vizovice, Valašsko, Zoo Lešná, dostihové závodiště Slušovice, Beskydy a další. Baťův kraj, jak se okolí kolem Zlína nazývá, nabízí možnosti vyrazit na okolní výlety do turisticky zajímavých míst Valašska, mezi které patří krajské město Zlín s mnoha památkami.

Pivovar a penzion Vraník nabízí kompletní ubytování Zlín a restaurační služby v turisticky zajímavém, zatím málo poznaném místě Valašska. Jedná se o velmi příjemné místo, které je v letním období terasou spojeno se zahradou a dětským hřištěm. Kapacita sálu se pohybuje mezi 100 až 120 místy. U pivovaru se nachází také zahrádka, která nabízí prostor pro 70 hostů.

Zahrádka je příjemně stíněná velkým ořechem. V letní sezóně zde také grilujeme. Pokoje jsou vybaveny stylovým dřevěným nábytkem, sociálním zařízením, LCD televizí, lednicí a WIFI. Podkrovní pokoje mají klimatizaci. Hostům je k dispozici uzavřené parkoviště. Nic Vám tedy v našem ubytování nebude chybět a navíc budete ubytovaní nedaleko Zlína. Děti si mohou vyhrát na hřišti s průlezkami. Během letní sezóny na zahrádce pořádáme také řadu kulturních aktivit.

Domácí pivo v pivovaru Vraník na Valašsku se vaří na 2 rmuty v klasické dvou nádobě měděné varně s objemem 6 hl. Pivo kvasí dvoufázově v otevřené spilce 7 dní a potom dozrává v ležáckém sklepě při teplotě 1°C 30 až 60 dnů. Vaří se jak klasické piva, tak speciály.

Najdeme Vám dovolenou dle Vašich představ